CC De Borre

contact

cultuurcentrum de borre

cc de borre
Speelpleinstraat 10
3360 Bierbeek 
tel 016 46 14 00

cc@deborre.be


openingsuren onthaal

Het onthaal van de borre is geopend op volgende momenten:

  • maandag tot donderdag van 8.00 u tot 17.00 u
  • vrijdag van 8.00 u tot 12.00 u
  • zaterdag van 9.00 u tot 12.30 u (niet tijdens schoolvakanties)

Het onthaal is ook geopend vanaf één uur voor de voorstelling. Tijdens de zomervakantie blijft het onthaal open op weekdagen, je kan dus steeds je vriendenpas en tickets betalen en afhalen.


WIE IS WIE

directie en cultuurfunctionaris volwassenen

Ilse Machielsen - ilse.machielsen@deborre.be

cultuurfunctionaris tentoonstellingen, scholen en vormingsaanbod volwassenen

Myriam Colaers - myriam.colaers@deborre.be

cultuurfunctionaris familie, muziek en vormingsaanbod kinderen

verantwoordelijke communicatie

Goele Van Weyenbergh - goele.vanweyenbergh@deborre.be

cultuurbeleidscoördinator

diensthoofd vrije tijd

Dieter Vranckx - dieter.vranckx@deborre.be

 

onthaal en adminstratie vrije tijd

Gonda Vansteenwegen - gonda.vansteenwegen@deborre.be

onthaal en administratie vrije tijd

Rita Vanmeerbeek - rita.vanmeerbeek@deborre.be

onthaal en administratie vrije tijd

Inge Ruiters - inge.ruiters@deborre.be

zaalverhuur

Sandra Vangoidsenhoven - sandra.vangoidsenhoven@deborre.be

techniek

Jo Merens - techniek@deborre.be

techniek

Theo Vanden Bosch - techniek@deborre.be