CC De Borre

WARMSTE WEEK: VEILING

Activiteit Warmste Week Warmste Week Bierbeek

Ook dit jaar zet de Gemeente Bierbeek zich met hart en ziel in voor de Warmste Week. Ook cc de borre wil z'n steentje bijdragen. Dit jaar organiseren we, net als vorig jaar, een veiling. Met het verschil dat het dit jaar geen online veiling zal worden, maar een ‘live’ veiling in de gemeenteraadszaal. Deze veiling vindt plaats op maandag 17 december vanaf 19u.

We zullen kunstwerken en bijzondere voorwerpen veilen, maar ook bijzondere acties van kunstenaars, artiesten, gemeenteraadsleden, handelaars, enz. Via onderstaande knop kan je de stand van zaken van onze kavels opvolgen. Hou deze goed in de gaten, want er blijven kavels bijkomen!

UPDATE WARMSTE VEILING

De lijst met alle kavels:

  1. Laatste tickets + Meet&greet + DVD Michael Van Peel (11/01/19).
  2. Schilderen met Diane Bernaerts.
  3. Feestje in de sporthal met springkastelen en pannenkoeken.
  4. Truien ‘Vele Hemels Boven de Zevende’.
  5. Een uniek kERamIeK-stuk.
  6. Fiets Leontien van Moorsel.
  7. Textielkunst met kunstenares Lieve Ver Poorten.
  8. Natuurfotografie met Johan Tollet.
  9. Burgemeester Johan Vanhulst bakt pannenkoeken.
  10. Authentieke oude posters van de borre.
  11. OVO – Een sociaal-artistiek project met de jongeren van Ave Regina.
  12. Kamishibai.
  13. Dansfeestje met popcorn.
  14. Foto’s van Johan Tollet.
  15. Gesigneerde boeken.
  16. Kunstwerk Lucy Dewit
  17. Een kunstig traject bij ’t at LJ.
  18. Gebruik van de theaterzaal van de borre.
  19. De Lovenier kunstwerk 1: De stad.
  20. De Lovenier kunstwerk 2: Clown.
  21. De Lovenier kunstwerk 3: Het Decor.
  22. De Lovenier kunstwerk 4: Face.
  23. Schilderij van Geert Hoste.
  24. Brood of taart bakken met de Molenbakkers.
  25. Beeldjes van Yvette Freson.
  26. Schepen Hilde Van der Putten strijkt voor u.
  27. Schilderij ‘Wit canvas’ van Guy Geerens.
  28. Oude plint van de borre.
  29. Pizza bakken bij de Ruisbroekmolen.
  30. Geschenkmand van Wereldwinkel Bierbeek en sociale kruidenier Savooi.
  31. ‘Het Geweten’ door Koen Heuts.
  32. ‘Vluchten mag niet meer’ door Liebrecht Salen.
  33. Ontbijt aan huis door Lisa Hermans.
  34. Je voicemail ingesproken door Raf Walschaerts.
  35. Laatste Tickets voor Yevgueni (23/01/19).
  36. Een opname bijwonen van ‘Dagelijkse Kost’ met Jeroen Meus.