CC De Borre

contact

cultuurcentrum de borre

cc de borre
Speelpleinstraat 10
3360 Bierbeek 
tel 016 46 14 00

cc@deborre.be


openingsuren onthaal

Het onthaal van de borre is geopend op volgende momenten:

  • maandag van 9.00 u tot 16.00 u

  • dinsdag van 9.00 u tot 16.00 u én van 18.00 u tot 20.00 u

  • woensdag van 9.00 u tot 16.00 u

  • donderdag van 9.00 u tot 16.00 u

  • vrijdag van 9.00 u tot 12.00 u

Het onthaal is ook geopend vanaf één uur voor de voorstelling. Tijdens de zomervakantie blijft het onthaal doorlopend open, je kan dus steeds je vriendenpas en tickets betalen en afhalen.


WIE IS WIE

Ilse Machielsen
podium volwassenen
ilse@deborre.be

Myriam Colaers
expo en dagprogrammering
myriam@deborre.be

Goele Van Weyenbergh
podium jeugd en communicatie
goele@deborre.be

Lise Van den Broucke
educatie en vrijwilligers
lise@deborre.be

Dieter Vranckx
diensthoofd vrije tijd
dieter@deborre.be

 

Gonda Vansteenwegen
onthaal en administratie vrije tijd
gonda@deborre.be

Rita Vanmeerbeek
onthaal en administratie vrije tijd
rita@deborre.be

Inge Ruiters
onthaal en administratie vrije tijd
inge@deborre.be

Sandra Vangoidsenhoven
zaalverhuur en administratie vrije tijd
sandra@deborre.be

Jo Merens
techniek en ploegbaas logistiek
techniek@deborre.be

Theo Vanden Bosch
techniek
techniek@deborre.be

Gert Jacobs
techniek
techniek@deborre.be