CC De Borre

contact

cultuurcentrum de borre

cc de borre
Speelpleinstraat 10
3360 Bierbeek 
tel 016 46 14 00

cc@deborre.be


openingsuren onthaal

Het onthaal van de borre is geopend op volgende momenten:

  • maandag van 9.00 u tot 16.00 u

  • dinsdag van 9.00 u tot 16.00 u én van 18.00 u tot 20.00 u

  • woensdag van 9.00 u tot 16.00 u

  • donderdag van 9.00 u tot 16.00 u

  • vrijdag van 9.00 u tot 12.00 u

Het onthaal is ook geopend vanaf één uur voor de voorstelling. Tijdens de zomervakantie blijft het onthaal doorlopend open, je kan dus steeds je vriendenpas en tickets betalen en afhalen.


WIE IS WIE

directie + cultuurfunctionaris volwassenen (theater, humor, klassieke - en wereldmuziek)

Ilse Machielsen - ilse.machielsen@deborre.be

cultuurfunctionaris expo + kunstprojecten

Myriam Colaers - myriam.colaers@deborre.be

cultuurfunctionaris jeugd en populaire muziek + verantwoordelijke communicatie

Goele Van Weyenbergh - goele.vanweyenbergh@deborre.be

cultuurfunctionaris vorming (kinderen en volwassenen)

Lise Van den Broucke - lise.vandenbroucke@deborre.be

cultuurbeleidscoördinator
diensthoofd vrije tijd

Dieter Vranckx - dieter.vranckx@deborre.be

 

onthaal en adminstratie vrije tijd

Gonda Vansteenwegen - gonda.vansteenwegen@deborre.be

onthaal en administratie vrije tijd

Rita Vanmeerbeek - rita.vanmeerbeek@deborre.be

onthaal en administratie vrije tijd

Inge Ruiters - inge.ruiters@deborre.be

zaalverhuur

Sandra Vangoidsenhoven - sandra.vangoidsenhoven@deborre.be

techniek

Jo Merens - techniek@deborre.be

techniek

Theo Vanden Bosch - techniek@deborre.be